To,że coś przeżyłam,wcale nie znaczy, że poznałam tego znaczenie.

bialy noteboook LG E500 Core2Duo t7100/2gb/160gb/kamera 1.3 wf/bt klA
LG E500 Jest to doskonałe urządzenie do intensywnej pracy jak i zabawy. Dwurdzeniowy procesor Intel® Core™ 2 Duo oraz kompatybilność z najnowszą generacją technologii Bluetooth gwarantują bardzo wysoką wydajność i komfort użytkowania.



Model LG E500 świetnie nadaje się do pracy z wieloma aplikacjami jednocześnie. Niezwykłą wydajność zapewnia mu dwurdzeniowy procesor Intel® Core™ 2 Duo. Teraz użytkownik może w tym samym czasie np. pracować ze skomplikowanym programem graficznym, uruchamiać programy obliczeniowe, a w tle ściągać muzykę.



Poza wysoką wydajnością, LG E500 charakteryzuje się doskonałą grafiką. Dzięki niej obraz jest zawsze wyraźny, a kolory nasycone. Pozwala ona ponadto na niespotykaną wydajność aplikacji i gier trójwymiarowych.



Niezwykła wydajność to tylko jedna z wielu licznych zalet nowego notebooka LG. Model LG E500 przyciąga uwagę użytkownika swoim wzornictwem – metaliczna obudowa i klawiatura tworzą elegancką kompozycję.



Nowy notebook od LG wyposażony jest w 1,3 megapikselową kamerę internetową, która znacznie polepsza codzienną komunikację. Najnowsza propozycja od LG wyposażona została ponadto w moduł Bluetooth następnej generacji (BlueCore™4). Takie rozwiązanie umożliwia przesył danych do trzech razy szybszy niż we wcześniejszych wersjach tej technologii.



Model LG E500 to 15-calowe centrum rozrywki z panoramicznym ekranem. Urządzenie jest doskonałą propozycją dla użytkowników, którzy poszukują sprzętu o wysokiej wydajności w przystępnej cenie.



Specyfikacja rodziny E500

Procesor Intel® Core™2 Duo

T7100 2MB/4MB L2 Cache

2.0 GHz, 667/800MHz FSB

Wyświetlacz 15.4" WXGA(1280x800 ) Fine Bright Technology

Grafika *Intel®GMA X3100

HDD 160gb(SATA)

Sieć Intel® Pro/Wireless 3945ABG(802.11a/b/g) lub 802.11b/g

Bluetooth BlueCoreâ„¢4, V2.0+EDR

Audio 24bit High Definition

Czytnik kart Multimedia Card Slot 5-in-1 (XD/SD/MMC/MS/MS Pro)

Wymiary 358 x 259 x 27~33 mm (WxDxH)

Waga 2.7 kg

posiadamy 3 szt.



Dajemy gwarancje i dowod zakupu

Zapraszamy na inne aukcje i do odbioru osobistego na

Krasinskiego 103

pon-pt 12-19

sob 12-16

Link: olx.pl/oferta/CID99-IDfzc9T.html



  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • moje-waterloo.xlx.pl